12 HODIN NA NOHÁCH ~ 24. září 2016


12 HODIN chůze nebo běhu aneb pokoříme 100 km za dvánáct hodin

Občanské sdružení ROZHOUPEJ MĚSTO, pořádá 24 září novinku 12 hodin na nohách, kde se jednotlivci pokusí pokořit hranici 100 km. Vybrán je okruh, který povede po asfaltovém povrchu a louce podél řeky v Kerharticích. Chodit nebo běhat se bude v kategorii jednotlivců, dvoučlenných a tříčlenných družstvech. Připojí se i borci do patnácti let.

Začneme 24. září v sobotu v 8 hod před budovou TJ SOKOL Kerhartice a skončíme v 20 hodin. Vyhlášení vítězů bude následovat v 20:30. Zkusíte také najít svoji vlastní hranici, sáhnou si na dno, překousnout to a jít dál? Přidejte se k nám a vyzkoušejte něco opravdu náročného. Pokořme hranici 100 km a přibližme se ke hranici 131km ultra maratonce Orálka.

REGISTRACE

START 24. září 2016 v 8 hodin před TJ SOKOL KERHARTICE | Startovné 50 Kč

Chodit nebo běhat budou kategorie jednotlivců, dvoučlenných a tříčlenných družstev. Družstva mohou být smíšená. V kategorii družstev bude moci být na trase vždy jen jeden z týmu. Výměna členů bude probíhat pouze na startu, kde bude po celou dobu otevřena tělocvična, toalety a sprchy. Občerstvení a něco k snědku si budete moc dát v pivnici U Kačera, která je hned vedle tělocvičny v budově TJ SOKOL KERHARTICE. 12 hodinovka bude probíhat bez vyloučení dopravy, proto je důležité dodržovat pravidla silničního provozu. Každý účastník půjde nebo poběží na vlastní nebezpečí. Zúčastnit se mohou účastníci starší 18 let, mladší pouze se souhlasem a za přítomnosti zákonného zástupce.