24 hodin na kole a koloběžkách ~ 1. a 2. července 2017


6. ročník vytrvalostního kroužení pro amatérskou cyklistickou a koloběžkovou veřejnost mezi městy Ústí nad Orlicí a Českou Třebovou přes Dlouhou Třebovou odstartuje z areálu Moldex/Metric v sobotu 1. července v 10 hodin.

Kroužení se mohou zúčastnit jednotlivci, dvoučlenná a tříčlenná družstva. Speciální kategorií jsou jezdci na koloběžkách.Trasa opět povede po ulici Třebovská přes Dlouhou Třebovou po silnicích Ústecká a Na Rybníku kde na konci rovinky se účastníci otočí a pokračují zpět stejnou trasou na start. Trasa je dlouhá 9,2 km. Kroužení bude ukončeno v neděli 2. července v 10 hodin. Počet amatérských cyklistů je v rámci bezpečnosti omezen na 45 účastníků na trati a je veden za plného silničního provozu. Startovné činí 250,- Kč za účastníka (náklady na povolení, pronájem a zapůjčení značek). Pro vítěze 6. ročníku kroužení je připraven putovní pohár a pro další účastníky dárky od stálých sponzorů.

+420 777 234 980 (Matouš Pořický – ředitel závodu) | +420 770 101 047 (Dalibor Adam – technické a administrativní zajištění)

V kategorii koloběžek jste stále vítání. Ve všech cyklistických kategoriích pozastavujeme registrace a nadále je možné pouze jako náhradník.

ZOBRAZIT MAPU NA CELOU OBRAZOVKU